Cosmos Browser indir

Cosmos Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz Cosmos Browser ile internet bağlantısı olmadan web sitelerini görüntüleyebiliyorsunuz.

Cosmos Browser uygulaması, son dönemlerde karşımıza çıkan en ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve Android işletim sistematik zeki telefon ve tabletlerde bedava olarak kullanılabiliyor. Ancak demin son sürümü yayınlanmadığı için sadece ABD’de yaşayan kullanıcılarımız indirebiliyorlar. böylece ülkemizde yayına sokulana kadar birazcık daha ummak gerekecek.

Uygulamanın esas işlevi, kullanıcıların herhangi bir şekilde internet bağlantısına sahip olmasalar bile mobil cihazlarından web sitelerini görüntüleyebilmeleri. Bunu gerçekleştirmek için Cosmos Web Tarayıcısı’nın adres çubuğuna ziyaret etmeniz gereken web sitesini yazıyor ve uygulamanın o siteyi internet olmadan ekrana getirmesini bekliyorsunuz.

Uygulama bunu oldukça zeki bir şekilde başarıyor. Adresi girdiğinizde, doğrudan doğruya SMS ile uygulamanın sunucularına gönderiliyor ve daha sonra CSS gibi ilave öğelerden arındırılan adres telefonunuza bitmiş SMS olarak dönüyor. Gelen SMS verilerini yorumlayan Cosmos Browser, siteyi size uygun bir formatta sunuyor. Fakat sunulan sonuçların çoğunlukla sadece linkleri ve yazıları barındırdığını unutmamalı ve görseller, CSS biçimlendirmeleri gibi öğelerin SMS ile iletilmesinin öyle de muhtemel olmadığını unutmamalısınız.

bu nedenle Cosmos Browser direkt bir web tarayıcısı edinmek yerine ivedi durumlarda kullanılabilecek bir vasıta haline geliyor. Ayrıca bedava olarak sunulması keza de basit kullanılır bir arayüze sahip olması ise web gezintinizi internet olmadan en bakımlı şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Şimdilik ülkemizde yayında olmaması nedeniyle erişimde sorunlar yaşayabilirsiniz lakin önümüzdeki aylarda uygulamanın tüm dünyaya açılması bekleniyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi