CPU Temperature indir

CPU Temperature indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazınızın işlemci sıcaklığını, RAM ve pil durumu gibi bilgileri kolayca takip edebilirsiniz.

CPU Temperature uygulamasıyla telefonunuzun işlemci, RAM ve pil durumu gibi farklı alanlara yönlendirilmiş sistem bilgilerini tek ekrandan peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Android cihazlarımızda günde yüzlerce operasyon gerçekleştiriyoruz. Bu da işlemci, RAM ve pil gibi donanım parçalarını kesintisiz çalıştırdığımız anlamına geliyor. Aşırı yüklenmeden nedeniyle işlemcinin sıcaklığı kritik noktalara ulaştığında ise cihazınız için hiç de nahoş durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için CPU Temperature uygulamasıyla işlemcinin sıcaklığını teftiş altına alabiliyor, kritik sıcaklığa ulaştığında ise uygulamanın size uyarıda bulunmasını sağlayabiliyorsunuz.

Kayıtlı saat aralığında CPU sıcaklığının değişim eğrilerini grafik biçiminde gösteren dilekçe, bu özelliğiyle birlikte hangi işlemleri yaparken işlemciyi zorladığınızı tespit edip, buna kadar önlem almanızda da muavin olabiliyor. Bunun yanı sıra, Çözümleme sekmesi altında da uygulamaların hangi sıcaklıklarda çalıştığını da görebilmeniz mümkün.

Basit ve modern arayüzüyle hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz, telefonunuzun ömrünü manâlı derecede etkileyecek önlemler almanızı sağlayan CPU Temperature uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi