CyanogenROM Downloader indir

CyanogenROM Downloader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonunuza CyanogenMod kurduysanız ve güncellemeleri otomatik almak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android’in açık kaynak kodlu olmasının en büyük faydalarından bir her birine şüphesiz tüm geliştirici ekipler için araştırmalar ortaya koyma şansı barındırması. CyanogenMod da tamamen dış geliştiriciler kadar geliştirilen bir işletim sistemi ve pek çok telefonun en son Android sürümünü en kısa zamanda elde etmesini sağlıyor. Ancak CyanogenMod’un yüklenmesi ve güncellenmesi o kadar çok kullanıcı için baskı ya da zahmetli olduğu için CyanogenROM Downloader gibi otomatik güncelleme uygulamaları işlev kazanıyorlar.

CyanogenROM Downloader tamamen sahip olduğunuz CyanogenMod sürümünün yeni versiyonlarının detaylarının derhal görebilir ve dilerseniz bu versiyonları anında telefonunuza kurabilirsiniz. Ayrıca gecelik sürümler keza de aylık ve stabil sürümler için destek veren tatbik böylece dilediğiniz gibi bir Android deneyimi elde etmenize yardımcı oluyor.

Hem derhal ayrıca de zamanlanmış bir şekilde CyanogenMod kurmanızı olası kılan uygulamanın sürüm detaylarına ulaşma işlevi de gördüğü besbelli. Eski kurulu sürümleri otomatik olarak kaldıran uygulamayı her CyanogenMod sahibinin kullanması gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi