DAEMON Sync indir

DAEMON Sync indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DAEMON Sync pratik bir dosya transfer uygulamasıdır

DAEMON Sync kullanıcılara kablosuz dosya transferi, senkronizasyon ve yedekleme konularında epeyce pratik bir çözüm sunan bir mobil başvuru formu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan DAEMON Sync, Daemon Tools gibi yazılımları ile tanıdığımız Disc Soft kadar mobil cihazlar düşünülerek geliştirilmiş bir uygulama. DAEMON Sync temel olarak kendinize ait bir bulut depolama ve senkronizasyon alanı oluşturmanızı olası kılıyor. DAEMON Sync ile mobil cihazınızdaki fotoğrafları, videoları ya da diğer dosyaları bir bilgisayar veya iOS cihazınız ile senkronize edebiliyor, bu dosyalara bilgisayarınızdan ya da iOS cihazınız üzerinden göz atabiliyor ve ihtiyaç duyduğunuzda ayrı bir cihazda yedekleyebiliyorsunuz.

DAEMON Sync sunduğu tüm özelliklerden internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yararlanmanıza müsade veriyor. Kullanım internet bağlantınız yerine lokal WiFi ağınızı kullanıyor. Kablosuz modeminiz tarafından oluşturulan benzer WiFi ağına alt olan mobil cihazlar ve bilgisayarlar DAEMON Sync yoluyla eşleniyor. Uygulamadan faydalanmaya açılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza da lüzum kalmıyor. DAEMON Sync kullanmaya açmak için e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı giriyorsunuz ve şifre belirleyerek uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

DAEMON Sync arkaplanda otomatik senkronizasyonu destekliyor. DAEMON Sync ile yetki verdiğiniz kullanıcıların dosyalarınızı görüntülemesini ve indirebilmelerini olası kılıyorsunuz.

DAEMON Sync kullanmaya başlatmak için şu adımları peşine düşüp takip etmeniz gerekiyor:

DAEMON Sync uygulamasını bu sayfa üzerinden indirin DAEMON Sync Server yazılımını indirin ve bilgisayarınıza yükleyerek çalıştırın:

Uygulamayı çalıştırın ve DAEMON Sync Server yazılımının kurulu olduğu bilgisayarla mobil cihazınızın aynı kablosuz ağa yan olduğundan muhakkak olun DAEMON Sync uygulaması üzerinden DAEMON Sync Server yazılımının kurulu olduğu bilgisayarı taratın ve uygulamayı kullanmaya başlayın

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi