Datally indir

Datally indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google’ın mobil bilgi tasarrufu ve WiFi uygulamasını indirin, %30’a dek tasarruf sağlayın.

Datally, Google’ın tüm Android telefonlarda kullanılabilir mobil data tasarrufu ve WiFi uygulaması. Mobil internet paket fiyatlarının oldukça yüksek olduğu günümüzde bence her telefonda olması gereken bir kullanım.

Mobil data kullanımını hemen olan olarak görme, kaydolma ve denetim etmenize muavin olan mobil data yöneticisi, uygulamaların data kullanımını da peşine düşüp takip edebiliyor ve favori uygulamanızı kullanmaktan vazgeçmeden bilgi tasarrufu sağlamanıza müsade veriyor. Yalnızca mobil internet üstünde yok WiFi (kablosuz ağ) bağlantısında da tezgâhtar oluyor. Konumunuzu saptama bulunduğunuza yere en yakın WiFi ağlarını listelemekle kalmıyor, ağların kalitesini de gösteriyor. Dilerseniz kendiniz de bağlandığınız ağı değerlendirebiliyorsunuz.

Veri tasarrufuna ilişkin önerilerde de yer alan Datally ile mobil internet paketinizde ne kadar kaldığını görebiliyor, paketiniz en ince ayrıntısına kadar bitmeden bildirim alabiliyorsunuz.

Datally Özellikleri:

Her dilekçe için veri kullanımını yoklama altına alarak %30’a değin mobil data tasarrufu sağlayın. İstediğiniz uygulamayı kullanmayı sürdürürken bilgi kullanımı sınırlayın. Reel zamanlı olarak bilgi kullanımını görün ve derhal uygulamanın bilgi kullanımını engelleyin. En çok bilgi tüketen uygulamaları zahmetsizce tespit edin. Bilgi kullanımı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşın. (Kullanım geçmişi, dilekçe başına tatbik, süre içindeki eğilimler dahil) Kişiselleştirilmiş öneriler alın. WiFi bulucu ile yakınınızdaki kablosuz ağları görüntüleyin. (Harita üstünde yerleri de gösteriliyor) Mobil internet paketinizde ne kadar kaldığını görün, hatırlatma alın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi