Debian noroot indir

Debian noroot indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Debian noroot, Android telefon ve tabletleriniz üstüne root atmadan Linux işletim kurabilmenizi karşılayan yardımsever bir Android uygulaması.

Debian noroot, Linux işletim sistemini Android telefon ve tabletlerine ayarlamak isteyen kullanıcılara yardım etmek için geliştirilen epeyce faydalı, pratik ve bedava bir uygulama.

Bayağı koşullar altında Linux işletim sistemini Android mobil cihazlarınıza hazırlamak olası ama bu operasyon için Android cihazınızı rootlamanız gerekiyor. Root olmadan Linux doldurma işlemi yapabilmenizi mümkün kılan Debian noroot’un en belirgin ve öne çıkan özelliği de bu.

Dilekçe ile birlikte Android mobil cihazınıza Debian Wheezy yükleniyor. Linux’ün yüklenmesi için cihazınızda 600 MB’lık bir tembellik olması gerekiyor. Hem başvuru formu ile Linux işletim sistemini SD karta yükleme şansınız değil. Yani cihazınızın kendi hafızasında yer değil ise, açmanız gerekiyor.

Debian’ın bütün sürümü olmayan başvuru Debian uygulamalarını çalıştırmanızı sağlayan küçük bir versiyon olarak düşünebilirsiniz. Keza tatbik Debian’ın resmi bir uygulaması da yok. Ama sorunsuz çalışan ve tehlikesiz bir başvuru olduğunu da söyleyebilirim.

Android cihaza Linux yükleme gibi işlemleri zaten tatmin edici data seviyesine sahip kullanıcılar yapacağından veya ihtiyacı olan kullanıcılar yapacağından, standart bir Android kullanıcısı iseniz bu uygulamayı yüklemenizi tavsiye etmiyorum.

Android işletim sistemi sürümünüz 4.4 veya daha eski bir versiyon uygulamayı silerseniz her yerde doldurma şansınız bulunmuyor. böylece ihtiyacınız var ise silmeden yaşadığınız problemi çözmeye çalışmanızı öneririm. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemlerinde bu sorun düzeltildi. bu nedenle uygulamayı silseniz bile sonra tekrar yükleyebiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletlerinize Root atmadan Linux işletim sistemi yükleme fırsatı sunan Debian noroot, ihtiyacınız olan bir uygulama ise muhakkak göz atmanızda menfaat var.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi