Deep Sleep Battery Saver indir

Deep Sleep Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Deep Sleep Battery Saver ile Android cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz

Deep Sleep Battery Saver eğer Android cihazınızın pilinin çabuk bitmesinden şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzama uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzama uygulaması olan Deep Sleep Battery Saver ile Android cihazınızı daha uzun zaman tatbik sunacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Android mobil cihazların standart pil ömürleri takriben 1 gün civarındadır. Bu pil ömrü oyun oynadıkça, video seyrettikçe, internette gezindikçe ve uygulamalara göz attıkça azalır ve kullanıma tarafından değişir. Fakat Deep Sleep Battery Saver batarya ömrünüzün suyunu sıkabilirsiniz.

Deep Sleep Battery Saver temel olarak Android cihazınızı baygın gibi uyuma moduna sokmaktadır. Bu baygın gibi uyuma modunda telefonunuzun ekranı açık değilken arkaplanda çalışan Google Hizmetleri, Facebook, e-posta gibi uygulamalar devredışı bırakılır ve batarya ömrünüzden yemeleri engellenir. Bunun yanında WiFi ve 3G bağlantıları da kapatılır ve Android cihazınızdan azami verim alınır.

Deep Sleep Battery Saver 5 ayrı profil ile birlikte geliyor. Bu profiller baştan sona kullanım alışkanlıklarınıza kadar seçim yapabiliyorsunuz.

Anekdot: Uygulamanın sunduğu derin uyku modunda uygulamalarınızın adi alıştırma şekilleri değişebilir. E-posta bildirimleri ve Facebook bildirimleri gibi arkaplan servisleri daha geç size ulaşabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi