Deep Sleep Battery Saver Pro indir

Deep Sleep Battery Saver Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Deep Sleep Battery Saver Pro, bataryanızı değerlendirir ve ekran kapatıldığı süre cihazı derin bir uyku moduna alır.

Deep Sleep Battery Saver Pro, bataryanızı değerlendirir ve ekran kapatıldığı süre cihazı derin bir uyku moduna alır.

derin uyku modu baştan başa Wi-Fi ve 3G kapatılır ve arka plan uygulamaları durdurulur. böylece, çoğu başvuru; Facebook, Google Servisleri ve yarı uygulamalar da dâhil almak üzere, çalışmaz. Bunlar daha sonra e-posta ve Facebook koşul senkronizasyonu gibi durumlar esnasında uyanır. Bu uyanma zamanı Deep Sleep frekansı kadar belirlenir.

Gelişmiş modda, yani Pro modunda; gün/gece ayarları, faal periyot, ekran zaman aşımı, senkronizasyon stratejisi ve yok sanılan uygulamalar gibi seçenekleri de içeren daha pozitif parametre özelleştirilebilir.

Deep Sleep Battery Saver Pro özellikleri:

Beş ön tanımlı profil: Gentle, Balance, Strong, Aggressive, Slumberer. Bunlar; yoğunluk, vakit ve diğer ayarlara kadar değiştirme gösterebilir. Özel profil (Pro): İleri kullanıcılar içindir. Daha fazla özelleştirmeye gereklilik duyuyorsanız bu profili seçin ve ayarlayın. Hafta sonu ve Hafta içi günlerinde öbür ayarlamalar mevcuttur. Sıklık: Cihaz, ayarlanan sıklıklarda baygın gibi uyuma moduna girer. Süre: seçilen sürenin sonunda aygıt uyanır. Kablosuz ayarları ve ağlar: derin uyku modu açık olduğu sürece teftiş edilir. Senkronizasyon: Senkronizasyon stratejisi, senkronizasyon hesabı ve otomatik senkronizasyon kontrol edilir. Uygulamalar: Seçilen uygulamalar, derin uyu modu boyunca durdurulur. Gece periyodu: Bu periyot süresince aygıt defalarca derin uyku modundadır. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi