Desnet Barkod indir

Desnet Barkod indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ürünün hangi ülkeye ait olduğunu öğrenin.

Desnet Barkod, ürün menşei öğrenmek için kullanabileceğiniz bir mobil başvuru formu. Alışverişlerinizde alacağınız ürünün hangi ülkeye ait olduğunu öğrenebileceğiniz şahane bir Android uygulaması da diyebilirim. Yerli malı, Türk malı, yerli ve ulusal ürünleri sık sık konuştuğumuz, boykot kelimesini çoğunlukla sarfettiğimiz şu günlerde üretilmiş en iyi mobil uygulamalardan biri.

Alışverişlerinizde aldığınız ürünün hangi ülkede üretildiğini öğrenmek için faydalanabileceğiniz pratik bir mobil dilekçe Desnet Barkod. Türkiye’de barkod ve el terminalleri alanında yıllardır faaliyet belirten Desnet’in bedava olarak sunduğu kullanım, mahsul firmasının açıklanmış olduğunu ülkeyi hızlıca gösteriyor. Tek yapmanız gereken; menşei öğrenmek istediğiniz ürünün barkodunu bulup telefonunuzun kamerasına kullanmak. Sorgulama oldukça süratli bir şekilde tamamlanıyor. Yeni Sorgu’ya dokunarak başka bir ürün için menşei sorgulama yapabiliyorsunuz.

Ürün paketlerinin arkasında – ufacık yazı tipiyle – yazılan bilgileri okumakta güçlük çekiyorsanız, bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi