Device Assist indir

Device Assist indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Device Assist uygulamasıyla Nexus Android cihazınızı çok daha kolay ve etkin bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Device Assist uygulaması, Nexus serisi Android cihaz kullanıcılarının mobil cihazlarının bakımını daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz ve devlete ait uygulamalar aralarında yer alıyor. Her ne dek pek fazla kullanıcı cihazını daha verimli bir şekilde kullanmak için hali hazırda bir mücadele gösterse de, unutulan noktalar olabiliyor ve bunları kullanıcılara hatırlatmak için Google Device Assist uygulamasını devreye sokmuş.

Uygulamanın hem kolay kullanılır ve materyal dizayna yerinde tasarımı, hem de geniş desteği baştan sona Nexus cihazlarınızda yetersiz kalan o kadar bir nokta olmuyor diyebilirim. Zira uygulamayı kullanırken şarj önerilerinden tutun da Google Now kullanımındaki püf noktalara kadar böylece fazla noktada direkt olarak Google önerilerini alabiliyorsunuz.

Cihazınızda karşılaşabileceğiniz sorunlara rağmen Google yetkililerine varmak imkanınız olması ise sorunların en kısa yoldan çözümünü sağlıyor. Tabii oysa doğrudan doğruya herhangi bir arama yerine getirmek mümkün değil ama bir ticket bırakarak sorununuzu aktarabiliyor ve gelen cevabı bekleyebiliyorsunuz.

Eğer Nexus’unuzu tam verimiyle kullandığınızdan belirli değilseniz ve kısa pil ömrü, yavaş açılma ve uygulamalar gibi sorunlarınız varsa uygulamayı Nexus Android cihazlarınıza yüklemeyi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi