DGS 2015 Puanmatik indir

DGS 2015 Puanmatik indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DGS 2015 Puanmatik pratik bir DGS puan hesaplama aracıdır

DGS 2015 Puanmatik Düşey Geçiş Sınavına katılan kullanıcılara pratik ve seri bir şekilde imtihan sonuçlarını görme imkanı veren bir DGS puan hesaplama aracı.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir Düşey Geçiş Sınavı puan hesaplama uygulaması olan DGS 2015 Puanmatik temel olarak bu sınavda çıkarttığınız netleri girerek sayısal, sözel ya da eşit ağırlık puanlarınızı görmenizi ve OBP hesaplaması yapmanızı sağlıyor. Uygulamaya gerekli bilgileri girdikten daha sonra hesaplama işi saniyeler içerisinde otomatik olarak yapılıyor.

DGS 2015 Puanmatik’in oldukça basit, sadece ihtiyaca hitap eden bir dilekçe olduğu söylenebilir. Uygulamanın arayüzü de bu nedenden ötürü oldukça sade. Operasyon yapabilmek için net miktarınızı ve diploma bilginizi giriyorsunuz ve “HESAPLA” tuşuna dokunuyorsunuz. Bu operasyon saniyeler içerisinde yapılabiliyor. Eğer Dikey Geçiş Sınavı’na girdiyseniz anlaşılması mümkün ve kullanıcı dostu olan bu kullanım oldukça işinize yarayabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi