Digify indir

Digify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dropbox üzerindeki dosyaları tehlikesiz bir şekilde Android cihazınızdan paylaşmak için Digify uygulamasını deneyin.

Digify uygulaması, tehlikesiz bir şekilde dosyalarını paylaşmak isteyen kullanıcıların Android cihazlarında kullanabilecekleri bedava uygulamalar arasında yer alıyor ve böylece başkalarıyla paylaştığınız bütün dosyalar üzerinde bütün bir kontrol sahibi olabiliyorsunuz. Bu sayede yeniden paylaşılan dosyalara dair üzüntü beslemeniz gerekmiyor ve istediğiniz anda paylaşımlarınızı iptal edebiliyorsunuz.

Digify, temel olarak Dropbox API’sinden faydalandığı için, hangi dosyaların paylaşılacağını Dropbox içerisinden seçiyorsunuz ve daha sonra paylaşımın koşullarını belirliyorsunuz. Örneğin, bir belgenin paylaşımının ne süre otomatik olarak iptal olacağını seçebilir, o tarihten sonra erişilemez olmasını sağlayabilirsiniz. Natürel fakat manuel olarak paylaşımları görmek ve gözden düşmüş paylaşımları engellemek de olası.

Uygulamayı kullanarak bir paylaşım gerçekleştirdiğinizde, paylaştığınız dosya paylaşılan kişi tarafından başkalarına gönderilemiyor ve böylece gizliliği muhakkak bir kişiyle sınırlı tuttuğunuzdan belirlenmiş olabiliyorsunuz. Bunun yanında, dosyaların ekran görüntüsü alınmaya çalışıldığında yine dikkat gönderen kullanım, bu sayede güvenemeyeceğiniz kişileri tespit etmenize de yarıyor.

Dosyalarınızı kimin, ne süre ve ne kadar uzun görüntülediğini de görebildiğiniz için paylaştığınız şahısların ne değin ilgili olduklarını belirleyebilirsiniz. Dropbox’ın standart paylaşım özelliklerinin biraz yetersiz olduğunu dikkate alırsak, bedava ve kolay kullanımlı yapısıyla Digify’a göz atmanız iyi olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi