Digital Witness indir

Digital Witness indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kişisel güvenliğin önemini gitgide artarak artırdığı bu günlerde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kapsamlı bir acil durum uygulaması.

Digital Witness isimli bu uygulamayı özellikle tekinsiz yerlerde ikamet eden ya da bu nesil yerlere çoğu kez yolu düşenlerin mutlaka edinmesi gerekiyor. Detaylı emniyet özellikleriyle uyarı çeken Digital Witness en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Günümüzde kişisel güvenlik en manâlı konulardan biri. Haberlerde ve gazetelerde okuduğumuz tatsız olayların bizim de başımıza gelmeyeceğinin herhangi bir garantisi yok. Bu sebeple güvenliği ertelememeli ve hemen bugünden önlem almalıyız. Digital Witness alacağımız önlemlerin başında geliyor. Siz de Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıyorsanız ve bireysel güvenliğinizi önemsiyorsanız Digital Witness’ı kullanmanızı öneriyorum.

Temel olarak uygulamaya güvendiğiniz kişilerin telefon numaralarını girmeniz isteniyor. Bu kişiler yakınlarınız, akrabalarınız ya da arkadaşlarınız olabilir. Benzer anda pat diye fazla kişiye veri gönderme şansına da sahipsiniz. Kendiniz tehlikede hissettiğiniz anda uygulamanın arayüzünde yer alan takviye butonuna tıklamanız yeterli. Bu aşamadan daha sonra Digital Witness, belirlediğiniz kişilere bulunduğunuz yeri Google Maps’te gösteriyor. Dilerseniz mesaj gönderebilir, dilerseniz de tehlike anının fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz. Kesinlikle ancak karşıdaki kişinin de bu özellikleri destekleyen bir telefona sahip olması gerekmekte.

Basit uygulama özellikleriyle dikkat çeken Digital Witness, bireysel güvenliğine tartma veren kullanıcıların mutlaka kullanması gereken bir kullanım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi