Digiturk Online İşlemler indir

Digiturk Online İşlemler indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Digiturk Online İşlemler uygulamasıyla aboneliğiniz ile ilgili bütün işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk Online İşlemler uygulaması Digiturk aboneliğiniz ile ilgili tüm detaylı işlemlerinizi Android cihazlarınızdan gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Digiturk aboneleri için geliştirilen gerçekte fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme gibi temel işlemlerin yanında kişisel bilgilerinizi de düzenleyebiliyorsunuz. Mevcut paketinizle ilgili olarak da değişiklik yapabileceğiniz gerçekte neşe saçan bir akşam için film veya maç satın alımı da yapabiliyorsunuz.

Uzaktan tescil emri özelliği de tekrar işinize yarayabilecek türden diyebilirim. Evde olmadığınız zamanlarda kaçırdığınızı dizileri, programları veya maçları uzakta kaydedebileceğiniz uygulama her konuda hayatınızı kolaylaştırıyor. Dağıtılmış sorunlar yaşadığınızda teknik servis hizmetinden de faydalanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Başvuru özellikleri:

Bireysel bilgilerinizi düzenleme, PIN kodu sıfırlama, Size özel kampanyaları takip edebilme, Paket satın alabilme, Teknik yardım alabilme, Film ve maç satın alma, Fatura işlemleri.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi