Dijital Çalar Saat indir

Dijital Çalar Saat indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için Dijital Çalar Saat uygulaması, sabah uyanmakta zorlananlar için uyandırma garantili bir Android uygulamasıdır.

Android için Dijital Çalar Saat uygulaması, sabahleyin uyanmakta zorlananlar için uyandırma garantili bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı indirdiğinizde bedava LED saatler, satın alınabilir saatler, belli başlı dijital saatler, gece modu saatleri ve tam ekran saatler dilekçe ile beraber gelir.

Dijital Çalar Saat dünya saatlerini gösterebilir, hava durumunu saatle beraber gösterebilir, gece moduna alınabilir ve 15 şahane widget ile Android telefonunuza gelir. Bu saatin nasıl susacağına siz karar verebilirsiniz. Saat, ayarladığınız zamanda çaldığında susması için ondan size matematik sorusu sormasını istyebilirsiniz. Soruyu cevaplayana değin saat çalmaya devam eder. İkinci yol da Android cihazınızı sallamaktır. Bunu yaptığınızda alarm susar.

Uygulamanın içinde 1 adet Esas Saat, 1 adet Tam Ekran Saat, 1 adet 4×2 Dijital Led Widget Saat, 1 adet 4×1 Dijital Led Widget Saat ve 1 adet 2×2 Dijital Led Analog Widget Saat bulunmaktadır ve uygulamayı indirdiğinizde bunlar bedava olarak cihazınıza yüklenir.

Saatinizin saydamlık ayarını ve yazı rengini, değiştirmeniz mümkündür. Yazı rengi için 7 farklı seçenek mevcuttur. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi