DirectPass for Tablet indir

DirectPass for Tablet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DirectPass uygulaması ile Android tabletinizden tüm şifrelerinizi yönetebilirsiniz.

Trend Micro kadar geliştirilen DirectPass, tüm şifre ve antre kimliklerinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz bedava bir uygulamadır. Farklı Alanlara Yönlendirilmiş platformlarda bulunan kullanıcı adı ve şifrelerinizi tehlikesiz bir ortamda saklayarak, onlarca şifreyi anımsama derdinden kurtaran başvuru formu, Android tablet kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiştir.

Cihazlar arası senkronizasyon özelliğiyle dikkat çeken başarılı parola yöneticisi DirectPass ile sosyal medya hesaplarınız ve e-posta hesaplarınız gibi her lahza unutabileceğiniz giriş bilgilerinizi saklayabilirsiniz. Tüm şifrelerinize erişmek için tek bir şifreyi hatırlamanız yeterli. Bütün antre bilgilerinizi, parolalarınızı güvenli bir ortamda saklayan gerçekte eşsiz şifreler oluşturmanızı karşılayan Parola Oluşturucu da bulunmaktadır. Şifre oluşturucuyu kullanarak her gün kullandığınız kişisel hesaplarınızı daha güvenli ülkü getirebilir, hesaplarınızın fena niyetli şahısların eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

En çok ziyaret ettiğiniz web sitelerine güvenli şekilde ve hızlıca antre yapmanızı karşılayan dahili tarayıcıya sahip DirectPass uygulaması oldukça sade arayüze sahiptir. Sol panelden şifrelerinize, profilinize, -şifreli- notlarınıza ve ayarlara ulaşabilirsiniz ve tek bir dokunuşla senkronizasyon işlemini başlatabilirsiniz.

Android tabletiniz için bütün şifrelerinizi tek bir yönetebileceğiniz ücretsiz bir dilekçe arıyorsanız Trend Micro kadar desteklenen DirectPass’i mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi