Disk Usage & Storage Analyzer indir

Disk Usage & Storage Analyzer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Disk Usage & Storage Analyzer mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir disk analizi aracıdır

Disk Usage & Storage Analyzer kullanıcılara mobil cihazlarında disk analizi gerçekleştirme ve depolama alanı kullanımları hakkında detaylı bilgiye sahip olma imkanı veren bir başvuru.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen bedava olarak indirip kullanabileceğiniz ve herhangi bir reklam içermeyen bir tatbik olan Disk Usage & Storage Analyzer tamamen Android cihazınızın depolama alanını nasıl daha bereketli halde kullanabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Android cihazlarımızı kullanırken fikir kartlarımıza ve dahili depolama alanlarımıza çoğu bambaşka dosya, dilekçe ya da oyun atabiliyoruz. Uzun bir süre Android cihazımızı kullandıktan daha sonra ister istemez depoladığımız bu dosyaların takibini yapmakta güçlük çekebiliyoruz. Cihazımıza yüklediğimiz kullanım ve oyunlar da ilave dosyalar yaratabiliyorlar. İşte bu dosyaları takip etmek için kullanışlı bir Android disk idare arabulucu olan Disk Usage & Storage Analyzer’ı deneyebilirsiniz.

Disk Usage & Storage Analyzer Android cihazınızın fikir kartındaki ve dahili belleğindeki dosya ve klasörleri tahlil ederek size hangi öğenin ne dek yer kapladığını grafiksel olarak ya da liste halinde raporlayabiliyor. Başvuru Formu müzik, video, resim, döküman, kitap, indirilen dosya gibi başlıkların ne kadar yer kapladığı görüntülenebiliyor. Böylece disk kullanımınız hakkında fiki sahibi olabiliyorsunuz.

Disk Usage & Storage Analyzer en fazla yer kaplayan birincil 10 dosyayı da size raporlayabilmekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi