DiskUsage indir

DiskUsage indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DiskUsage uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki disk alanınızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

DiskUsage uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinin depolama alanlarının ne kadarının hangi dosya ve klasörlere harcandığını merak edenler için hazır bedava bir dosya boyutu öğrenme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Adından da anlayabileceğiniz gibi esas olarak ebat ölçümü yapmayı hedefleyen tatbik, fazla basit bir kullanıma sahip olduğu için herhangi bir teknik data gereksinimi de bulunmuyor.

Android cihazınızın ayrıca kendi depolama alanı ayrıca de SD kartınızda bulunan bölge konusunda gerekli tüm bilgileri alabilen ve sunabilen kullanım, herhangi bir ebat sınırı da barındırmıyor. Belirlenen dosya ve klasör boyutlarının epeyce güzel hazırlanmış bir diyagram üzerinde gösterilmesi doğru incelemeleriniz sırasında görsel olarak da yer kaplama raporlarını inceleyebiliyorsunuz.

Öyle fazla dosya yöneticisi ile ahenkli bir şekilde çalışırken launcherlarla birlikte de herhangi bir çakılma yaratmayan kullanım, açık kaynak kodlu olarak hazırlandığı için emniyet anlamında korkacağınız herhangi bir şey olacağını da sanmıyorum.

Hazırlanan ebat diyagramı üzerinde daha ayrıntılı incelemeler gerçekleştirmek ve işlemler göstermek isteyenler, yakınlaştırma, uzaklaştırma ve o kadar çok mönü işlemini de rahatlıkla kullanabiliyorlar. Eğer Android telefon ve tabletiniz üzerindeki depolama alanına daha başat olmak istiyorsanız elbette denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer aldığını düşünüyorum.

Çalışması sırasında internet bağlantısı da gerektirmeyen dilekçe, reklamlar gibi rahatsız edici unsurlara da sahip yok.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi