Display Tester indir

Display Tester indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Display Tester ile Android cihazınızın ekranını renk ve ölü piksel arızalarına karşısında deneme edebilirsiniz

Display Tester Android cihazınızın ekranını detaylı olarak ölü piksel testine sokmanıza ve birçok öbür hataya karşı denetlemenize imkan tanıyan ücretsiz bir ekran testi uygulamasıdır.

Birçok LED ve LCD ekranda karşılaşılabilen ölü piksel sıkıntısı ekranda yer alan bir noktanın renk komutlarına tepki vermemesi anlamına gelmektedir. Bu piksel ekrandaki renkler değişse bile sabit bir renkte kalmaktadır. bu nedenle ekranınızda ölü bir nokta varmış gibi görünür. Sık Sık karşılaşılan bu şart özenerek aldığınız cihazınızın ekranında belirdiğinde sıkıcı olmaktadır.

İşte Display Tester kullanarak ölü piksel test etme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede yeni aldığınız Android cihazın ekranında ölü piksel olup olmadığını tespit edebiliriz. Dilekçe bunun yanında ekranınızın hatalarını ve yeteneklerini denetleyebilen birçok öbür test de içermektedir. Display Tester ile çoklu dokunmatik testi edebilmek mümkündür. Bu sayede ekranınızın dokunmatik özelliğinin hassasiyeti denetlenebilmektedir. Bunun yanında temel renkler teste yan tutularak kontrast, gamma ve saturation gibi değerler ölçümlenir.

Display Tester’ın sunduğu görüş alanı testi ekranınıza bambaşka açılardan baktığınızda yaşanan kalite kaybını ölçmenize tezgâhtar olmaktadır. EğerAndroid cihazınızın ekranındaki hataları kapsamlı olarak deneme edebileceğiniz bir vasıta arıyorsanız Display Tester bütün aradığınız uygulamadır. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi