DNS Changer indir

DNS Changer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DNS Changer ile pratik bir şekilde Android cihazınızda DNS ayarlarını değiştirebilirsiniz

DNS Changer rootlu Android cihazınızda zahmetsizce DNS değişim işlemini gerçekleştirmenize tezgâhtar olan bedava bir Android DNS değişim uygulamasıdır.

DNS Changer doğru internet sağlayıcınızın sunduğu standart DNS’ler ile birlikte gelen bölge kısıtlamalarını kaldırabilir ve yasaklı sitelere antre yapabilirsiniz.Android cihazlarda epeyce karmakarışık olan bu operasyon ayrıntılı bilgi gerektirmedir ve fazla pratik değildir. Lakin DNS Changer sizi bu dertten kurtarmaktadır ve pratik bir şekilde birkaç dokunuşla DNS ayarlarınızı değiştirmenize ve engelli sitelere giriş yapmanıza imkan tanır.

DNS Changer uygulaması oldukça stabil bir şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın sahip olduğu DNS değiştirme işleminin haricindeki destekleyici özellikler oldukça kullanışlıdır. Program değiştirdiğiniz DNS ayarlarını otomatik olarak uygulayarak her bağlantınız koptuğunda ve yeniden bağlandığınızda bu ayarları bitmiş aktifleştirmekte ve sizi menülerle boğuşma derdinden kurtarmaktadır.

DNS Changer ile DNS değişiklik işlemini 3G veya WiFi bağlantılardan birine özel olarak ya da her ikisine otomatik olarak uygulayabilirsiniz. Başvuru sahip olduğu DNS numaraları listesi ile sizi DNS araştırma ve mobil cihazda bu numaraları girme derdinden kurarır. Tek yapmanız gereken listeden bir DNS numarası seçerek aktifleştirmektir. Bu DNS listesi eğer internet bağlantınız açıksa her uygulama açılışında güncellenmektedir.

DNS Changer eğer rootlu bir telefonunuz varsa seçim edilebilecek başarılı bir DNS değiştirme uygulamasıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi