DNSet indir

DNSet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DNSet, Android telefon ve tabletlerinize root atmadna DNS ayarlarını düzenleme imkanı sunan faydalı bir Android uygulaması.

DNSet, Android cihazlarının DNS adreslerini değiştirmek isteyen kullanıcılara yardım etmek amacıyla geliştirilen bedava, yardımsever ve minik boyutlu bir Android DNS uygulaması.

Android telefon veya tabletinizin DNS ayarlarını başkalaştırmak için root atmanıza gerek olmayan dilekçe, cihazızının otomatik olarak kullandığı DNS adresi yerine Google’ın DNS adresleri olan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4’ü kullanıyor.

Hem WiFi ayrıca de 3G internet bağlantıları ile çalışan DNSet, Android 4.4 ve yan sürümleri üzerinde tanıdık bir sistem hatasından nedeniyle çalışmıyor. Ama Android 4.4 ve üzeri bütün sistemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Android mobil cihazlarınızın başlangıcında otomatik olarak çalışabilen uygulama bu nedenle cihazınızın her daim Google DNS’i kullanmasını sağlıyor. Lakin cihazın açılışında çalışmasını istemiyorsanız auto başlangıç yanındaki ticki kaldırabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman kapatıp açabileceğiniz uygulamayı tek tuşa basarak kullanabilmeniz olası. Eğer bir DNS uygulamasına gereksinim duyuyorsanız DNSet ihtiyacınızı karşılayacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi