Do Button indir

Do Button indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 gün önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Do Button uygulaması baştan sona Android cihazlarınızda tek bir butona basarak böylece çok otomatikleştirilmiş işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Do Button uygulaması, IFTTT göre resmen hazır Android uygulamaları aralarında yer alıyor ve kesin koşullara tarafından istenen görevlerin gerçekleştirilmesini karşılayan bir otomatizasyon arabulucu olduğunu söyleyebilirim. Bedava olarak sunulan ve çok basit bir kullanıma sahip olan uygulama, her ne kadar ilk ilk önce biraz kompleks gelebilse de genel mantığını kavradığınızda tüm otomatizasyon işlemlerinin sorunsuzca gerçekleştirilmesine ihtimal tanıyor.

Uygulamayı kullanırken başlangıçta bir işlev seçmeniz gerekiyor ve sonradan bu işlevin hangi cihaz üstünde ya da hangi servis üstünde uygulanacağını belirliyorsunuz. Daha açık bir şekilde izah etmek icabında, Google Drive’dan tutun da zeki televizyonunuza, hatta yazılımı destekliyorsa şofbeninize kadar böylece çok cihazı ve hizmeti muhakkak işlevler için programlayabiliyorsunuz. Zorunlu komutları girdikten daha sonra tek yapmanız gereken gerçekte bulunan Do butonuna basmak ve o işlemin derhal gerçekleştirilmesini temin etmek.

Uygulamanın desteklediği tatbik ve hizmetler şimdilik şu şekilde:

Google Drive Gmail’den posta gönderme Twitter’dan konum paylaşma Çağrı yapma Desteklenen elektronik cihazları yoklama CloudBit işlemleri Diğer servisler

Bunların açık havada çok daha fazla irili ufaklı servisi destekleyen başvuru, içerisindeki hazırlanmış tarifler baştan sona uğraşmadan başkalarının hazırladıkları komut tariflerini uygulamanıza da olanak tanıyor. Do Button her ne kadar ilk olarak sizi zorlayabilecek olsa da alıştıktan sonradan vazgeçemeyeceğinizi düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi