Doctor Who Clock indir

Doctor Who Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Doctor Who Clock, adından da anlayacağınız üzere Doctor Who dizisini sevbenler için geliştirilen bir Android saat widget uygulaması.

Doctor Who Clock, eğer Doctor Who dizisini peşine düşüp takip ediyorsanız ve bir hayranıysanız tam size kadar bir başvuru. Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz widget, öbür temalara sahip olan bir Doctor Who saati.

Bedava olarak sunulan uygulama bir uçtan bir uca Doctor Who’lu saatinizi Android telefon ve tabletlerinizin asıl ekranı yada diğer sayfaları üstünde kullanabiliyorsunuz. Analog saat üzerinde farklı temalardan oluşan widget, saatin ekranna her dokunduğunuzda farklı resimler gösteriyor.

Eğer öbür ve renkli bir saat uygulaması uygulamak istiyorsanız ve Doctor Who dizisini seviyorsanız bu widget’ı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

Başvuru otomatik olarak cihazınızın SD kartına yükleniyor. Eğer birincil açmaya çalıştığınız çalışmaz ise, ayarlardan uygulamalar bölümüne gelerek uygulamayı SD karttan telefon hafızana taşımanız problemi çözecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi