Dokunmadan Kontrol indir

Dokunmadan Kontrol indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Motorola Dokunmadan Denetim ile telefonunuzu komutlarınızla yoklama edebilirsiniz.

Motorola Touchless Control (Dokunmadan Kontrol) Android tabanlı akıllı telefonunuzu komutlarınızla eller bağımsızlık denetleme etmenize izin veren bir uygulamadır. Telefonunuza hiç dokunmadan, yalnızca konuşarak çoğu işlemi yapabildiğiniz bu uygulama adamakıllı ücretsizdir.

Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışan Moto X, Droid Ultra, Droid Mini, Droid Maxx cihazlarıyla düzenli olan Motorola Dokunmadan Denetleme uygulaması ile zeki telefonunuzu sesinizle yönetebilirsiniz. Başlamak için “OK Google Now” demeniz tatmin edici. “Telefonumu bul”, “Bugün şemsiyeye ihtiyacım olur mu?”ve daha böylece fazla bambaşka komutu kullanabilirsiniz. Soru sormanın yanı sıra arama yapabilir, yol tarifi alabilir, mesaj gönderebilir, herhangi bir uygulamayı açabilirsiniz.

Dokunmadan Kontrol uygulamasına sesinizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Bunun için ilk önce gürültüsüz bir ortama geçin. (Eğer bulunduğunuz ortam yeterince gürültüsüz değilse cihazınız sizi uyaracaktır.) Telefonunuzu yüzünüzden uzakta tutun ve adi bir şekilde konuşun. “OK Google Now” komutunu söyleyin ve ses açıklama işlemini sonlandırın. Bu aşamadan sonra artık telefonunuzu dokunmadan yönetebilirsiniz.

Dokunmadan Yoklama şu lahza için İngilizce (ABD), İspanyolca (ABD), Fransızca (Kanada) ve Portekizce (Brezilya) dillerinde takviye vermektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi