Dolphin Jetpack indir

Dolphin Jetpack indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dolphin Jetpack uygulaması ile Dolphin Browser’ı fazla daha etkin bir şekilde Android cihazlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dolphin Jetpack uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinde hali hazırda Dolphin web tarayıcısını kullananların kesinlikle edinmeleri gereken ücretsiz uygulamalar aralarında yer alıyor ve çok daha iyi bir web deneyimi imkanı sunuyor. Dolphin Browser’a bir eklenti gibi düşünebileceğiniz başvuru, tarayıcının varolan yeteneklerinin bilhassa görüş işleme ve Javascript işlemlerinde daha da geliştirilmesine izin veriyor.

Zira Dolphin’in standart versiyonunda esas internet gezintisi için gerekli araçlar yer alıyor ama HTML5 ve diğer türlerdeki oyun, video gibi medyalarla ilgilenenler için bu araçlar yetkisiz kalıyorlar ve hem daha yüksek sürat keza de iyi görünüm için Dolphin Jetpack zorunlu hale geliyor.

Dolphin Jetpack ile elde edebilecekleriniz ise şu şekilde sıralanıyor:

Chrome’dan 2 kat daha seri gezintiler HTML5 için geliştirilmiş takviye JavaScript için yüksek performans Benchmarklarda daha iyi sonuçlar Adobe Flash Player desteği Web oyunlarını oynayabilme Gece modu

Uygulama tek başına açılmıyor ancak kurulduktan sonra Dolphin Browser’ın içine dahil olarak anında çalışmaya başlıyor. Eğer aktif olup olmadığından kesin olamıyorsanız tarayıcınızın ayarlar bölümünden de denetim edebiliyorsunuz.
Dolphin Browser’dan memnunsanız fakat daha da gelişmiş bir hale gelmesini istiyorsanız muhakkak kaçırmamanız gerektiğini söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi