Doorman indir

Doorman indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Doorman uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kargonuzun istediğiniz an evinize teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Doorman uygulaması Android kullanıcılarının kargo ve postalarını daima en süratli yoldan evlerine getirtebilmeleri için kullanılabilecek uygulamalar aralarında yer alıyor ve her ne kadar Türkiye’de faaliyet göstermese de bizleri ABD’den takip eden kullanıcılarımızın sevecekleri uygulamalardan birisi olacaktır.

Uygulamanın esas işlevi, kargolarınızın gece yarısına değin istediğiniz lahza evinize hiç bir geç kalma olmaksızın teslim edilmesini sağlamak. Yani bir nevi ilave kargo hizmeti olarak adlandırabiliriz. Bunu yapmak için uygulamayı cihazınıza yüklediğinizde sizin için bir Doorman adresi yaratılıyor ve bu adres bulunduğunuz yerin yakınlarındaki bir Doorman deposu oluyor.

Bir online sipariş geçtiğinizde adres olarak Doorman adresinizi gösteriyorsunuz ve siparişiniz bu depoya teslim edildiğinde derhal bilgilendirme alabiliyorsunuz. sonra siparişinizin ne zaman size teslim edilmesini istediğinizi belirtiyor ve Doorman kargosunun o saatte evinize uğrayarak size ürününüzü teslim etmesini sağlıyorsunuz.

Şimdilik ABD haricinde hizmet göstermese de tutulması halinde diğer ülkelerde de etkinlik göstermeye başlayacağını düşünüyorum. Özellikle evde olmadığınız saatlerde teslim edilen kargolar sebebiyle oluşan sıkıntılara aleyhinde hazırlanmış olan servis, bu nedenle her zaman evde olduğunuz anlarda kargo teslimini olası kılıyor.

ABD’de yaşamış kullanıcıların kullanmakta keyif alacakları bir dilekçe olduğu için denemelerini öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi