Dormi indir

Dormi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dormi, Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz ve bebeğinizi takip edebileceğiniz ücretsiz bir bebek monitörü uygulamasıdır.

Dormi, ebeveynlerin Android cihazları üstünde kullanabilecekleri bir bebek peşine düşüp takip etme veya diğer bir adıyla bebek monitörü uygulamasıdır.

Kullanım yardımıyla ebeveynler çocukları ağladığında ya da çocuklarının bulunduğu ortamla ilgili huzursuz bir koşul olduğunda hemen bu durumdan farkında olabilirler. Çocuğunuzla aynı odada olmasanız bile onun yanına gidebilir ya da onu sakinleştirmek için hemen telefonun diğer ucunda olabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun arkaplanında çalışan dilekçe yardımıyla, cihazınızın ekranı kapalı olsa bile çocuklarınızdan gelecek olan sesleri ve bildirimleri duyabilirsiniz.

Kullanımı epeyce basit olan uygulama yardımıyla tek yapmanız gereken iki Android cihazı eşlemek ve peşinde çocuklarınızı takip etmeye başlamaktır.

Her ay 4 saatlik bedava takip etme şansını kullanıcılara sunan kullanım ile çocuklarınızı sürekli olarak takip etmek istiyorsanız kayıtlı bir aidat ödemeniz gerekmektedir.

WiFi ve mobil data yardımıyla her mesafeden sorunsuz şekilde çalışan Dormi, ebeveynler ve çocukları arasında kopmayan bir bağ görevi görmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi