Download Flash indir

Download Flash indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Download Flash, Adobe’un mobil platformlar için desteğini kaldırmış olduğu Flash Player uygulamasını Adobe’un devlete ait internet sitesinin arşivinden otomatik olarak indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Download Flash, tüm bilgisayarlarda mutlaka yer alan popüler program Adobe Flash Player’ı Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi karşılayan faydalı ve bedava bir uygulamadır.

Bildiğiniz üzere Adobe, Flash Player için mobil platformdan desteğini kaldırmıştı ve şuan Flash Player yayında yok. Lakin kullanmak isteyenler için site arşivinde yer alan uygulamayı Android cihazlarınıza indirebiliyorsunuz.

Bu başvuru bir uçtan bir uca Flash Player’ın cihazınız ile ahenkli çalışacak olan versiyonu arşivden bulunarak indiirliyor ve yükleniyor. Bir kaç adımda kolayca Flash Player yüklemek isterseniz Download Flash’ı bedava olarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten daha sonra içerisinde İndir ve Kur tuşuna dokunmanız tatmin edici olacaktır. İşlemlerin geri kalanını tatbik sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştiriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi