Drippler indir

Drippler indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Drippler uygulaması doğruca Android cihazınızın bütün ince detaylarını yoklama edebiliyorsunuz.

Drippler uygulaması, Android zeki telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarına çok daha kolay bir şekilde egemen olabilmeleri ve öyle fazla detaylı konuyu kolaylıkla çözebilmeleri için hazır ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Ayrıca kolayca kullanılabilen bir yapıya sahip olması, hem de Android cihazınızda yer alan tüm detayları incelikle çözmenize muavin olması doğruca sınamak isteyebileceğinize inanıyorum.

Başvuru Formu içerisinde Android cihazınızı kullanırken faydalanabileceğiniz pek çok ipucu yer alıyor ve bu ipuçları sayesinde geçmişte bir kaç adımda yapabildiğiniz veya yapamadığınız öyle çok işlemi en kuytu şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem cihazınızın rahat ayarlarına varmak için de yeniden Drippler‘ın yardımından faydalanabiliyorsunuz.

Android cihazınızın üreticisinin yayınladığı yeni işletim sistemi güncellemelerine de yine başvuru içerisinden erişme imkanı mevcut. Ara Sıra cihazlara otomatik bir şekilde bildirim gelmemesi ve kullanıcıların manuel kontrolü unutması sebebiyle eski işletim sistemi sürümünü göstermek mümkün hale gelebiliyor ve bu durumu alıkoymak için Drippler’dan faydalanabiliyorsunuz.

Widget desteği tamamen böylece çok aracı mobil cihazınızın asıl ekranına taşıyabilen ve sistemin en ayrıntılı işlevlerini bile başlıca ekrandan erişilebilir ayla getiren uygulamanın tema ve duvar kağıdı desteği de görünümü iyileştirmenize tezgâhtar oluyor.

Android cihazını fazla daha detaylı ve detaylı bir şekilde kullanmak isteyenlerin muhakkak göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi