Drivemode indir

Drivemode indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Drivemode, Android aygıt sahibi sürücülerin daha tehlikesiz araç kullanmalarını garantiliyor.

Drivemode, Android tablet ve zeki telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz pratik ama bir öyle da işlevsel bir sürüş asistanı.

Sürücülerin ihtiyaçları ve vasıta içerisinde kullandıkları fonksiyonlar göz önüne alınarak tasarlanmış olan Drivemode baştan sona sürüş keyfinden imtiyaz vermeden güvenlik seviyemizi artırabiliyoruz.

Peki Drive mode bu özellikleri bizlere nasıl sunuyor? Kullanım ile yapabileceklerimize göz atarak bu soruya yanıt verebiliriz;

Müzik kontrolü: Drivemode, basit tıklama ve kaydırma hareketleri ile bütün müzik fonksiyonlarını denetleme edebilmemize imkan sağlıyor. Arama kontrolü: Gelen aramalarımızı navigasyon ekranından çıkmadan denetim edebiliyoruz. Güvenli sürüş modu: bu moddayken mesajlaşma veya öteki uygulamalar arasında geçiş yapamıyoruz. Sürüş bittiğinde her tarafta tüm bu fonksiyonlara erişim sağlayabiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için Bluetooth bağlantısını kurmamız gerekiyor. Bağlantıyı kesince tüm fonksiyonlar son buluyor. Basit tatbik özelliklerine karşın bu denli nitelik sunuyor olması Drivemode’u ideal bir sürüş yardımcısı yapıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi
Etiketler: , , ,