Droid Over Wifi indir

Droid Over Wifi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Droid Over Wifi, benzer WiFi bağlantısını kullanarak Android cihazlarınızın yönetimini bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirmenizi karşılayan faydalı ve bedava bir uygulamadır.

Droid Over Wifi, Android cihaz sahibi kullanıcıların cihazlarını bilgisayar üzeirnden herhangi bir kabloya gereklilik duymadan yönetmesini sağlayan epeyce faydalı ve ücretsiz bir uygulamadır. Lakin uygulamayı kullanırken keza bilgisayarınızın hemde Android cihazınızın aynı internet ağı üzerinde bulunması gerekiyor. Android cihazlarınızı yönetme işlemini basite indirgeyerek kolaylaştıran tatbik doğru herhangi ekstra hiç birşeye ihtiyacınız kalmaz.

Uygulamayı kullanabilmek için çalıştırdıktan sonradan ”On” tuşuna basarak açmalısınız. sonradan kullanım size bir URL verecektir. Bu URL’yi bilgisayarınızda açık olan tarayıcı çubuğuna girerek cihazınıza erişim sağlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra Android cihazınızın dosyalarına ulaşmış oluyorsunuz. Bu dosyaların yönetimini rahatlıkla bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hem bu işlemleri yaparken Android cihazınıza dokunmanız bile gerekmiyor. Bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında dosya transferi yapabilir, cihazınız üzerindeki dosyaların isimlerini değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Tüm Android kullanıcılarının işine yarayabilecek olan Droid Over Wifi uygulamasını mutlaka ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi