DroidCam indir

DroidCam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DroidCam, Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanmanızı karşılayan bir uygulamadır

DroidCam kullanıcılara Android telefonu web kamerası olarak faydalanma konusunda tezgâhtar olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan DroidCam eğer bilgisayarınıza ast bir web kamerasına sahip değilseniz Android cihazınızı bu kasıt için kullanamnızı muhtemel kılıyor. DroidCam bir uçtan bir uca bilgisayarınızda kullandığınız web kamerasından daha kullanışlı bir web kamerasına da sahip olabilirsiniz; çünkü DroidCam Android cihazınızı bir kablosuz web kamerasına dönüştürüyor. Bu sayede web kameranızla normalde alamayacağınız görüntüleri DroidCam aracılığıyla yakalayabiliyorsunuz. Bunun yanına USB kablonuzu kullanarak da Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlayabilir ve kameraya dönüştürebilirsiniz.

DroidCam’dan yararlanabilmek için DroidCam’ın Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş yazılımını da bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekiyor. DroidCam Windows versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu gerçekleştirin: 

DroidCam DroidCam DroidCam, Android telefonunuzu kablosuz bir web kameraya dönüştürmeye olanak tanıyan kullanışlı bir programdır İndir
DroidCam DroidCam DroidCam, Android cihazınızı bir web kamerası olarak kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır İndir

DroidCam Windows versiyonunu bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonradan Android cihazınız üstünde açık olan DroidCam uygulaması üzerinde yazılmış olan IP bilgilerini DroidCam Windows versiyonuna girebilirsiniz ve Android cihazınızı web kamerası olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi