DroidWall indir

DroidWall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlu cihazlarınızda yüklü olan uygulamaların ağ erişimlerini denetleme altına alabilirsiniz.

DroidWall uygulaması ile root edilmiş Android telefonunuzda, belirlediğiniz uygulamaların ağ erişimini kendi kontrolünüzde tutabilirsiniz.

Telefonunuza yüklemiş olduğunuz uygulamaların hemen hemen hepsi internet bağlantısıyla çalışıyor. Bu da eğer sınırlı mobil internet bağlantısına sahipseniz, kotanızın şipşak tükenmesine niçin oluyor. Kablosuz ağ erişiminizin olmadığı zamanları düşünürsek, bu uygulamaları bir şekilde sınırlandırma ihtiyacı doğuyor.

DroidWall uygulaması da belirlemiş olduğunuz uygulamaları bu şekilde denetim altına almanızı sağlıyor. Mesela bir takım uygulamaların sadece Wi-Fi ağını kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde mobil internet paketinizin kotasını da kontrolünüzde tutabilirsiniz. Ayrıca bu sayede pil tasarrufu da sağlayabilmeniz mümkün. DroidWall’un denetleme panelinde WLAN ve 3G erişim seçenekleri ayrı olarak teftiş edilebiliyor.

Yalnızca root edilmiş Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilen DroidWall uygulaması ile uygulamaları kontrolünüz altına alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi