Dropbox indir

Dropbox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dropbox, dosyalarınızın muhakkak bir konumda saklanmasını ve istenirse masaüstü, dizüstü ve mobil ürünler üzerinden ulaşılmasını sağlar.

Bulut bilişim öğelerinden biri olan uzakta dosya gizleme ve dosyalara erişme işlevini başarılı bir şekilde yerine getiren Dropbox, Android ürünleri üzerinden de kullanılabiliyor.

Dropbox hesabı yaratılmasının ardındaki sunulan 3 GB değerindeki depolama alanına mobil ürün üzerinden göndereceğiniz dosyalara ve belgelere dilerseniz masaüstünüzden dilerseniz de dizüstü bilgisayarınızdan erişlebilirsiniz. Bu Vesile Ile Dropbox üzerinde yer alan evrak ve dosyalara Android temelli olarak mobil ürününüz üzerinden istediğiniz yerde internet erişimi tamamen erişebilirsiniz.

Dileyen kullanıcılar, Dropbox üzerinde kullandıkları klasör ve belgeleri başka kişilerle paylaşabilir ve onay bahşedilen dosyalara onların erişebilmelerini sağlayabilir. Bedava olarak sunulan 3 GB depolama alanı, aidat karşılığında arttırılabiliyor. Epeyce elverişli ve gerektiğinde can simidi olarak görebileceğiniz bu tatbik ile nerede olursanız olun önemli bilgi ve dokümanlarınız sizinle olabilir.

Genel Özellikleri:

Platform egemen olarak kullanabilme. Windows – Mac – Android – iOS Fotoğraf, video doldurma. Dökümanlarınızı doldurma ve arkadaşlarınız ile tek bir link ile paylaşabilme. Dropbox üstünde dökümanı düzenleyebilme. Dosya yükleme sınırı ve boyutu kaldırıldı. 3GB ücretsiz alana fotoğraf yükledikçe 500mb ek alan kazanma sistemi getirildi.

2.3.4 güncellemesi sonrasında:

Birdenbire artı fotoğrafın bir defa silinebilmesi, paylaşılabilmesine olanak sağlandı. Başvuru Formu arayüzünden iyileştirmeler ve gelişmeler yaşandı.

2.2 güncellemesi sonrasında:

Mobil cihazdan yüklenen fotoğraflar için özel sekme eklendi. Küçük hatalar giderildi. İspanyolca ve İtalyanca dil seçenekleri eklendi. Tespit edilen hataları giderildi ve performans iyileştirmeleri gerçekleşti. Dosya ve dokümanları taşıyabilme özelliği eklendi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi