Dropsync indir

Dropsync indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dropsync uygulaması bir uçtan bir uca Dropbox hesabınıza Android cihazlarınızdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Dropsync uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde Dropbox hesabınız ile cihazınız arasında kolayca senkronizasyon kurabileceğiniz ücretsiz ve iyi tasarlanmış uygulamalardan bir tanesine. Çift yönlü bir senkronizasyon seçeneği sunduğu için tekrar tekrar dosya ve dökümanlarınızın en son versiyonlarına ulaşabilir ve güncel kalmalarını sağlayabilirsiniz. Standart Dropbox uygulamasını sevmeyenlerin bilhassa seçim edebileceğine inanıyorum.

Kullanım cihazınızın arkaplan işlemlerinde sessizce duruyor ve sadece gerekli olduğunda çalışıyor. Bu Nedenle hem sistem kaynaklarını tüketmemiş oluyor keza de zor harcanarak batarya tüketilmesinin önüne geçiyor. Bütün ayarları ve kullanıcı hesaplarını tamamladıktan daha sonra artık uygulamayla işiniz kalmıyor ve tüm işlemler otomatik olarak gerçekleştiriliyor.

Şüphesiz çalışabilmesi için etkin bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor ama hem 3G üzerinden keza de kablosuz ağlar üzerinden çalışabildiği için bunun öyle bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer 3G bağlantı kotanızın harcanmasını istemiyorsanız uygulamanın bu özelliğini kapatabilir ve bu nedenle yalnızca Wi-Fi üzerindeyken çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Öyle çok benzer dilekçe ve Dropbox’ın devlete ait uygulamasının aksine dosyaları fiilen senkronize eden ve sonra tüm yedeklenmiş fotoğraf, video ve diğer dosyalarınıza erişim sağlamanıza asistan olan dilekçe, tekrar tekrar verilerinizin sizinle olmasına muavin olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi