DS Audio indir

DS Audio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Synology DiskStation NAS cihazınızda yer alan müzikleri Android cihazınızla uzak dinlemek için kullanabileceğiniz bedava bir vasıta.

Synology DiskStation NAS cihazı sahibi olanların müziklerini çok daha çabuk ve basit bir şekilde Android telefon veya tabletlerinde yönetebilmeleri için hazır bedava ve devlete ait bir tatbik olan DS Audio uygulaması, kendi depolama alanınızdaki bütün müzik dosyalarını mobil cihazlarınızdan kolayca yönetebilmenizi sağlıyor.

İnternet bağlantınız olduğu sürece direkt olarak NAS cihazınızda yer alan müzikleri Android cihazınızdan dinleyebiliyorsunuz ve bu nedenle online müzik dinleme servisleri yerine kendi sahip olduğunuz MP3‘lere varmak şansınız oluyor. Kuşkusuz konut içinde yerel ağ üzerinden müziklerinizi dinleyebilirsiniz oysa ev dıştan olduğunuzda internet bağlantısıyla kendinize özel sunucunuzdan müzik kulak vermek kendi zevklerinize kadar istediğiniz tercihi yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken dosdoğru şarkıları farklı alanlara yönlendirilmiş kriterlere göre sıralayabiliyor, dilerseniz oynatma listeleri de oluşturabiliyorsunuz. Eğer sonra çevrimdışı olarak kulak vermek isterseniz, dosyaları Android cihazınıza indirme şansınız da var.

DiskStation cihazınıza bağlayacağınız hoparlörleri kullanarak uygulamayı bir uzaktan kumanda olarak uygulamak da olası. Tehlikesiz temas seçenekleri baştan sona bilgi kayıpları yaşamanız da imkansız hale geliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi