DS Cloud indir

DS Cloud indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Synology NAS cihazınızı Android telefon ve tabletinizden bulut depolama çözümü olarak kullanmak için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

DS Cloud uygulaması, Android zeki telefon ve tabletler için hazırlanmış bir bulut depolama uygulaması ancak yalnızca Synology marka NAS cihazlarına sahip olanlar göre kullanılabiliyor. Dolayısıyla NAS cihazlarınızı daha verimli kullanabilmeniz için hazır olan dilekçe, cihazınızı bir bulut istasyonu olarak kullanmanıza izin vererek mobil cihazlarınız veya bilgisayarlarınız arasındaki dosya senkronizasyonunu otomatik olarak gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Uygulamanın bu bağlamda gerçekleştirebildiklerine bir göz atarsak;

Mobil cihazınız ile NAS cihazı arasında sürekli senkronizasyon Senkronize edilecek klasörleri ve dosyaları seçebilme Dosyaları tarama, çözümleme ve oynatma Wi-Fi ve 3G modları tespit Düzenlenen dosyaları saptama etme SSL ile şifrelenmiş bağlantı

Eğer Dropbox ve yarı bulut depolama hizmetlerine güvenmiyorsanız ve kendi depolama işlemlerinizi kendi sunucunuzda sağlamak istiyorsanız Synology NAS cihazınız ile birlikte bu Android uygulamasından faydalanarak keza mobilde ayrıca de bilgisayarınızda bulut depolama ve yedekleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi