DS File indir

DS File indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Synology NAS cihazlarınız üzerinde dosya yönetimi işlemlerini yapmak için kullanabileceğiniz Android uygulaması.

DS File uygulaması, Synology marka NAS cihazı kullananların Android cihazlarında sahip olmaları gereken uygulamalardan bir her birine. DiskStation modelleri üzerinde bulunan dosya ve klasörleri kolayca görmenizi ve işlemler gerçekleştirmenizi sağlayan dilekçe, böylece dıştan bile olsanız internet bağlantınız olduğu sürece dosyalarınıza erişim sağlamanıza imkan tanıyor.

Dilerseniz NAS cihazınızda depolanmış olan dosyaları mobil cihazınıza indirebilir, bu nedenle internet bağlantınız olmadığında da onlara erişebilirsiniz. Cloud Station özelliğini aktifleştirirseniz PC ve MAC bilgisayarlarınıza dosya senkronizasyonunu da otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın temel nitelikleri aralarında şunlar yer alıyor;

NAS cihazınız üzerindeki dosyalara erişmek ve idare etmek Medya dosyalarını doğruca görüntüleyebilmek Döküman başlatmak ve kayda geçirmek Çevrimdışı dosya indirme özelliği Tehlikesiz bağlantı seçenekleri

Her ne kadar son yıllarda Dropbox gibi bulut hizmetleri popüler ülkü gelseler de, pek çok kullanıcı verilerinin yalnızca kendi cihazlarında saklanmasını istiyor. Dolayısıyla DS File ve Synology NAS cihazları bunu gerçekleştirebilmek için iyi birer alternatif haline geliyorlar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi