DS Finder indir

DS Finder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android akıllı telefon ve tabletiniz ile Synology NAS cihazınızın durumunu görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz resmi tatbik.

Android zeki telefon ve tabletler üstünde kullanabileceğiniz DS Finder uygulaması, Synology NAS cihazı sahipleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalardan bir her birine ve cihazınızın hemen olan durumunu gözlemleyebilmeniz için hazırlanmış. Hem koşul takibi ayrıca de DiskStation cihazın uzaktan başlatılabilmesini sağlayan başvuru formu, bilhassa IT sistem yöneticilerinin kullanabilecekleri ve NAS cihazlarına dair sistem bilgilerini hemen görebilecekleri bir dilekçe haline geliyor.

Bunun yanına, çok sayıda DiskStation cihazını bir sunucu odasında bulunduruyorsanız, buzzer özelliği doğru aradığınız fiziki cihazın yerini direkt olarak saptama de edebilirsiniz. Uygulamanın temel özelliklerini listelemek gerekirse;

Yerel ağdaki tüm NAS cihazlarını bulabilme NAS cihazının mevcut durumunu gözlemleyebilme Push notification desteği Buzzer doğruca cihazın fiziki konumunu saptama etme WOL fonksiyonu ile uzaktan başlatma Tehlikesiz temas SSL olmadan HTTP üzerinden şifreli iletişim

Uygulamayı bir ya da birden fazla Synology NAS cihazı kullananların seçim edebileceğine inanıyorum. Keza bedava keza de devlete ait kullanım olması nedeniyle iyice güvenebilirsiniz ve cihazınızla uyumlu bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi