DU Speed Booster indir

DU Speed Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DU Speed Booster ile Android cihazınızın performansını ciddi anlamda arttırabilirsiniz

DU Speed Booster sistem hızlandırma ve oyun hızlandırma işlevlerinin yanında yersiz dosya temizleme gibi özelliklere de sahip bedava bir Android performans arttırma uygulamasıdır.

Alanındaki en başarılı uygulamalardan olan DU Speed Booster tek dokunuşla Android cihazınızın performansını %60’a dek arttırabilmektedir. Başvuru bu operasyon için Android cihazınızın arkaplanında çalışan uygulamaları ve servisleri saptama eder, gereksiz uygulmaları ve görevleri sonlandırır ve cihazın belleğini temizleyerek sisteminizde ciddi performans artışı sağlar. Standart Android cihazlarda gerçekleştirilebilen bu işlemlere ilave olarak rootlanmış Android cihazlarda uygulamaların kendi kendine her tarafta başlamasını engelleyebilmek de mümkündür.

DU Speed Booster oyun hızlandırma modülü doğruca Android oyunlarınızın performansını düşüren öğeleri bularak devre dışı bırakır ve oyunlarda FPS artışı sunar. Fazla daha kısa sürede yüklenen oyunlar daha rahat bir şekilde çalışır. Bu nitelik ile Android cihazınızın bütün kaynakları oyunu çalıştırmak için optimize edilir ve geveze elementlerden otomatik olarak kurtulunur.

DU Speed Booster yersiz dosya arıtma özelliğiyle SD kartınızdaki ve dahili belleğinizdeki çöp dosyaları tespit ederek temizler ve bu sayede depolama alanınızı daha bereketli kullanmanızı sağlar. Bu Nedenle belleğinizde de manâsız bölge açılır ve daha dar bir dilekçe tecrübesi sunulur. Dahili başvuru formu yöneticisine sahip DU Speed Booster toplu olarak başvuru yüklemenize, kaldırmanıza ve uygulamalarınızı SD kartınıza taşımanıza imkan tanıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi