Duplicate Contacts indir

Duplicate Contacts indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rehberinizde benzer kişiye ait pat diye artı numara kayıtlıysa, Duplicate Contacts uygulaması ile temizleyebilirsiniz.

Duplicate Contacts uygulaması ile rehberinizde benzer isimle yinelenen kartvizitleri temizleyebilirsiniz.

Telefonlarda en fazla sorun yaşanan bir konu da, rehberdeki şahısların pat diye artı kartvizitinin bulunması durumudur. Çoğunlukla yedekleme işlemlerinden daha sonra ortaya çıkan bu şart bazen asap bozucu bir hal alabiliyor. Sizlere tanıtacağımız Duplicate Contacts uygulaması derdinize çare oluyor. Rehberinizde bulunan aynı kişileri tespit ederek size sunan kullanım, rehberdeki görünüm kirliliğini ortadan kaldırarak sizi büyük bir dertten kurtarıyor.

Kullanımı epeyce kolay olan uygulamaya girdiğinizde rehberinizi taramaya başlıyor ve aynı numaralara sahip bambaşka kartvizitleri gösteriyor. Size de silmek istediğiniz kartvizitleri seçmek ve üstte yer alan “Seçilileri Sil” butonuna akın etmek kalıyor. Uygulamanın en çok beğendiğim kısımlarından biri de, sildiğiniz kartvizitlerin de yedeğini alması. Her ihtimale karşı olarak sunduğu bu işlev gayet çekici. Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Uygulamalara eklenen reklamlar azıcık abartılmış fakat yapacağınız işlemleri engelleyecek kadar sorun çıkarmıyor.

Eğer siz de rehberinizdeki çift numaralardan şikayetçiyseniz, Duplicate Contacts uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi