EaseUS Coolphone indir

EaseUS Coolphone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EaseUS Coolphone zeki telefonların soğuk kalmasını karşılamak nedeniyle planlanmış olan bir uygulamadır.

Zeki telefonların en büyük problemlerinden bir tanesi de ara sıra aşırı ısınmaları ve kullanıcılara bu sebeple rahatsızlık yaratmaları.

EaseUS Coolphone Android kullanıcılarının yardımına yetişiyor ve cihazlarını soğuk tutabilmelerini sağlıyor. Uygulamanın temel işlevi batarya tüketimini düzenleyerek daha eksik enerji harcanmasını ve dolayısıyla daha az ısı yayılmasını sağlamak. Uygulamayı çalıştırabilmek için tek yapmanız gereken ekrana değmek. Karışık işlemlerle uğraşmanıza lüzum kalmadan Coolphone her şeyi kimsesiz tamamlıyor.

Uygulamanın iyi yönleri arasında optimize edilmiş pil kullanımı da mevcut. Bu özellik cihazın ısınmaması için kesintisiz devrede kalıyor. Bir önceki paragrafta belirttiğimiz özellik ısınmış cihazlar üstünde kullanılıyordu. Ama ana önemli olan nokta cihazın ısınmasına mahal vermeden onun soğuk kalmasını temin etmek. EasUS Coolphone bu gaye doğrultusunda kullanılabilecek özellikler de sunmakta.

genellikle EaseUS Coolphone, fazla ısınan cihazlarından şikayet eden kullanıcıların mutlaka denemesi gereken alternatiflerden bir her birine.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi