Easy Batter Saver indir

Easy Batter Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Batter Saver bir uçtan bir uca Android cihazınızdan daha uzun zaman yararlanabilirsiniz

Easy Batter Saver kullanıcılara mobil cihazları için pil ömrü uzatma imkanı sunan elverişli bir pil ömrü uzama uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir kullanım olan Easy Batter Saver eğer akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğunuz anlarda kapanmasından şikayetçiyseniz size geçerli bir çözüm sunabilmekte. Akıllı cihazlarda genelde çok uzun olmayan batarya ömrü başvuru formu alışkanlıklarına kadar daha da kısalabiliyor. Bunun yanında telefonunuzun arkaplanında çalışan uygulamalar da batarya ömrünüzün daha tez tükenmesine sebep olabiliyor. Easy Batter Saver bu tür problemlere çözüm üretebilmekte.

Easy Batter Saver temel olarak başvuru alışkanlıklarınıza tarafından Android telefonunuzu yapılandırıyor ve akıllı bir şekilde telefonunuzun pil ömrünü uzatıyor. Kullanım bu iş için ekran parlaklığınızı, ekran kapanma süresini ve internet bağlantınızı otomatik olarak denetlemekte. Ayrıca uyku zamanınıza tarafından yapılandırılabilen dilekçe siz uykudayken telefonunuzun fazla daha eksik batarya ömrü tüketmesini sağlayabilmekte.

Easy Batter Saver içerisinde 5 farklı profil barındırıyor. Bu profillerden ihtiyacınıza hitap edeni seçerek maksimum verimlilik elde edebiliyorsunuz. Kullanım ana ekranınıza bir batarya göstergesi de ekleyebilmekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi