Easy History Cleaner indir

Easy History Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy History Cleaner, Android cihazlarınız üzerinde bulunan yaklaşık olarak tüm geçmiş bilgilerini ahenkli aralıklarla silerek cihazınızın performansını arttırabileceğiniz bir sistem uygulamasıdır.

Easy History Cleaner, android sistem aracı olarak cihazınızın geçmişini temizlemenize asistan olan faydalı ve son derece etkili bir uygulamadır. Kişisel bilgilerinizi gözetmek, cihazınızın hafızası boşaltmak ve cihazınızın daha süratli çalışmasını karşılamak nedeniyle kullanabilirsiniz.

Tarayıcı geçmişi, gelen ve dışarı giden aramalar, Google servisleri üzerindeki aramalar ve daha bir fazla geçmiş bilgisini silmenizi kısa ve basit bir operasyon haline dönüştüren başvuru formu bilhassa donanımı fazla güçlü olmayan telefon ve tabletler için ideal.

Kullanım ile temizleyebilecekleriniz:

Tarayıcı geçmişi Uygulamaların içerisinde yer alan dar geçmiş dosyaları Gelen aramalar Giden aramalar Cevapsız çağrılar Gmail arama geçmişi Google Maps arama heçmişi Google Play arama geçmişi Youtube arama geçmişi Google arama kutusu geçmişi İndirlen dosyalar

Birçok kullanım ve Google servislerini sık sık kullanan cihaz sahiplerinin muhakkak kullanmasını tavsiye ettiğim Easy History Cleaner’ı Android telefon ve tabletlerinizde uygulamak isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi