Easy Language Translator indir

Easy Language Translator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Language Translator mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir tercüme uygulamasıdır

Easy Language Translator eğer tanıdık olmayan dile çeviri ve tercüme konusunda kullanışlı bir çözüm arıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil çeviri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ya da tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir tercüme uygulaması olan Easy Language Translator çeviri işini oldukça pratik bir ayla getiriyor. Gümlük hayatınızda tanıdık olmayan dillerdeki kaynakları takip ederken kimi sözcük ya da cümlerlerde güçlük yaşayabiliyorsunuz. Bu cins durumlarda bir sözlük kullanmayı deneyebilirsiniz. Fakat Easy Language Translator size bu durumlarda daha seri bir çözüm sunuyor ve cep telefonunuzu ya da tabletinizi bir çeviri aracı olarak kullanmanızı sağlıyor.

Easy Language Translator text to speech ve speech to text teknolojilerini de kullanıyor. Bu teknolojilerin desteklendiği dillerde dilerseniz söylediğiniz kelimeleri metine çevirebiliyor veya yazdığınız kelimelerin telaffuzunu dinleyebiliyorsunuz.

Easy Language Translator hedeflemek için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. bu nedenle yurt dışı seyahatlerinizde Easy Language Translator yerine çevrimdışı bir sözlük uygulaması kullanmayı seçim etmeniz daha dürüst olabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi