Easy Reminder indir

Easy Reminder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Reminder, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dilediğiniz özel zamanlara hatırlatıcılar ekleyerek kayda değer işlerinizi ve görüşmelerinizi katiyen unutmazsınız.

Easy Reminder, özellikle telefonunu kuvvet duyanlar için geliştirilen etkin ve pratik bir hatırlatma uygulamasıdır. Cevapsız çağrı ve okunmamış mesajlarınız için sizi düzenli aralıklarla uyaran başvuru bu sayede hiç bir kayda değer röportaj ve mesajı unutmamanızı sağlar.

Uygulamanın size göndereceği bildirimler adamakıllı düzenlenebilir olarak ayarlanmıştır. bu nedenle dilediğiniz ayarları belirleyerek bildirimleri istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Uygulamayı kulanarak yoğun olarak çalışırken açamadığınız çağrıları ve okuyamadığınız mesajları katiyen unutmazsınız. Belirlediğiniz ayarlara göre sizi belirtilmiş aralıklar ile uyaran kullanım sizi arayan kiiye geri dönüş yapabilmenizi sağlar. Bilhassa yoğun tempoda çalışan kişilerin sıkça karşılaştığı problemlerden biri olarak, gün içerisinde sizi arayan müdür, patron veya arkadaşlarınızın çağrılarına geri dönmeyi unuturuz. Fakat bu uygulama sayesinde bu çağrıların geldiğinizi katiyen unutmazsınız. Çünkü açıklanmış aralıklar ile bildirim almanızı karşılayan başvuru formu geri dönüş yapabilmenizi sağlamaktadır.

İşi gereği gün içerisinde çoğu kez telefon görüşmesi yapan ve mesajlaşan kişilerin kuşkusuz Android cihazlarında bulundurması gereken uygulamalardan biri olan Easy Reminder’ı ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi