Easy Task Killer Advanced indir

Easy Task Killer Advanced indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Task Killer Advanced, Android cihazınızı optimize etmeniz için sahip olduğu özellikler ile size yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Android cihazınızın genel performansından memnun değilseniz, Easy Task Killer Advanced size tezgâhtar olabilecek olan uygulamalardan bir tanesidir. Tatbik kolay olarak, cihazınızda geveze olarak çalışılan uygulamaları kapatarak performans arttırıyor. Bildiğiniz üzere telefon ve tabletleriniz üzerinde yaptığınız her işlem cihazınızın performansını düşürmektedir. Böylece çok kullanıcı buna dikkat etmezken, Easy Task Killer Advanced uygulaması ile bu sorunu rahatça çözebilirsiniz.

Cihazınızın gnel olarak performansını arttırmak ve batarya süresini uzatmak için kullanabileceğiniz başvuru formu oldukça yardımcı ve kullanışlı. Cihazınızı daha performanslı çalışırh ale getirmek için size kayda değer bilgiler ve çözümlerde sunan Easy Task Killer Advanced baştan sona Android telefo ve tabletlerinizin pil ömrü de uzamaktadır.

Özellikler:

Batarya ömrünü uzatma Cihazınızı sallayarak gerekzi uygulamaları kalıplamak Cihazınızın hafızasını otomatik olarak optimize eder Cihazınızı tek bir dokunma ile optimize etme Widget Seçilen uygulamaları kapatarak performans arttırma

Android telefon ve tabletlerinizin performansını kolayca arttırmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Easy Task Killer Advanced uygulamasını mutlaka denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi