Easy Universal TV Remote indir

Easy Universal TV Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Universal TV Remote uygulaması bir uçtan bir uca internet bağlantısı olan televizyonlarınızı mobil cihazınızdan yoklama edebilirsiniz.

Easy Universal TV Remote uygulaması zeki telefonunuzu ve tabletinizi televizyon kumandasına dönüştürüyor. Ayrıntılarıyla ücretsiz olarak sunulan bu uygulama baştan sona yalnızca mobil cihazlarınızı kullanarak çoğu televizyonu denetim edebilirsiniz.

Bu noktada açıklığa kavuşturulması gereken bir nokta var; başvuru formu sadece son dönemlerde artan bir şekilde yaygınlaşan ve zeki televizyon adı verilen modellerle ahenk sağlamaktadır. Yani eski tip tüplü veya lcd cihazlarda denerseniz sonuç alamazsınız. Kızılötesi veya WiFi temas üzerinden bilgi akışını sağlayan bu uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak ayarlara gidip, IR portu, IR Blaster veya WiFi bağlantı seçeneklerinden birisini seçmemiz gerekiyor. sonra televziyonun markasını girerek kullanmaya başlayabiliyoruz.

Uygulamayı kullanarak yoklama edebileceğiniz modeller;

LG TV Samsung TV Sony TV Panasonic TV

Bu markaların televizyonlarından birine sahipseniz Uzak Kumanda TV’yi kullanabilirsiniz. Lakin unutmayın ancak tatbik şu lahza için tüm televizyon modelleri ile ahenkli yok. Bu yüzden eğer çalıştıramazsanız gelecek güncellemeleri beklemeniz yerinde olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi