Easy Unrar, Unzip, Zip indir

Easy Unrar, Unzip, Zip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için Sıkıştırılmış Dosyaları Açma uygulaması olan Easy Unrar, Unzip, Zip, rar ve zip dosyalarını zahmetsizce açmanızı sağlar.

Android için Sıkıştırılmış Dosyaları Açma uygulaması olan Easy Unrar, Unzip, Zip, rar ve zip dosyalarını kolayca açmanızı sağlar.

Bu kullanım, telefonunuzdaki ve tabletinizdeki dosyaları incelemek için bir tarayıcıya da sahiptir. Bunun yanı sıra, rar dosyalarının bütün versiyonlarını destekler v arşivleriniz ile fazla parçalı arşivlerinizi bir parola ile korur. Dosya sıkıştırmanızı ve çok parçalı arşivler oluşturmanıza olasılık karşılayan bu kullanım ile AES şifrelemesini de kullanabilirsiniz.

Uygulamanın bir özelliği de sıkıştırılmış dosyaları açmaya lüzum kalmadan evraklar dosyalarını tarayabilmesidir. Çıkarılacak dosyalar için de seçim yapabilirsiniz. Dosyalar bir defa çıkarıldıktan sonra diğer tarayıcıya gerek kalmadan çalıştırılabilir.

710 MB büyüklüğünde bir dosyanın çıkarılma süresi Galaxy Tab için 2 dakika 26 saniye ve Galaxy S için 2 dakika 42 saniyedir. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi