EGM indir

EGM indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EGM uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Güvenlik Genel Müdürlüğüne dair işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

EGM veya diğer adıyla Güvenlik Genel Müdürlüğü Android uygulaması, emniyet sorgulama işlemleri gerçekleştirmek isteyenlerin kullanabilecekleri mobil uygulamalar aralarında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın arayüzü her ne değin çağdaş mobil uygulamaları yakalamakta birazcık zorlansa da, işlevlerinin çalışması sırasında herhangi bir sıkıntısı bulunmuyor.

Uygulamayı kullanarak deneyebileceğiniz en işlevsel araçlardan bir tanesine otopark sorgulama diyebilirim. Böylece aracınız bir şekilde emniyet güçleri göre çekildiyse ve hangi otoparka yerleştirildiğini öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken dilekçe içerisinden gerekli araca girmek ve istenen bilgileri karşılamak. Dolayısıyla uzun telefon trafiğine bir son verebilir ve anında aracınızı teslim olmak için gitmeniz gereken yeri görebiliyorsunuz.

Bunun yanında EGM uygulamasında online olarak ihbar yapma, çevrenizde yer alan polis merkezlerini sorgulama, insan hakları ihlallerinde bildirim yapma, EGM imtihan sonuçlarını görme gibi işe yarar başka diğer özellikler yer alıyor. Özellikle karakol sorgulama işlemi doğruca acil durumlarda nereye gitmeniz gerektiğini hemencecik bulabiliyorsunuz. Uygulamanın her kullanıcının mobil cihazında aralıksız olarak bulunması gerekenlerden bir parça başına olduğuna inanıyorum.

En yakın merkezlerin ya da otoparkların harita üzerinde gösterilmesi tamamen navigasyon işlemlerinden de faydalanabiliyor ve gitmek istediğiniz yere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Çalışması sırasında herhangi bir sıkıntısını görmediğimiz uygulamayı denemek isteyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi